Skip to content
  Насос трьохплунжерний 2,3 ПТ 45 Д1 кривошипний українського виробника. Замовляйте.

  Насоси триплунжерні кривошипні ПТ і Т призначені для перекачування нейтральних та агресивних рідин. Нейтральні до матеріалів гідравлічної частини з кінематичною в’язкістю не більше 800 мм2/с (8 ст) з температурою, залежно від виконання, від 243 до 473 до (від мінус 30 до плюс 200 °С). Допускається вміст твердих неабразивних частинок у рідині, що перекачується, не більше 0,2 % за масою, допускаються розміри не більше 0,2 мм.

  Насоси та агрегати застосовуються у виробництвах, що вимагають високих тисків, при відносно невеликих величинах подачі рідини, що перекачується.

  Області застосування насосів триплунжерних кривошипних ПТ і Т:

  нафтовидобуток: буріння та ремонт свердловин, законтурне заводнення, підвищення нафтовіддачі пластів, депарафінізація нафти та обладнання свердловин;

  хімічна та нафтохімічна промисловість: виробництво аміаку, карбаміду, меламіну, оцтової, азотної та інших кислот, подача реагентів під високим тиском;

  машинобудування: гідравлічне різання, гідроформування, силове обладнання для гідравлічних пресів;

  енергетика: живильні насоси котельних установок парогенераторів;

  харчова промисловість: установки зворотного осмосу, гомогенізатори;

  комунальне господарство: ремонт та опресування трубопроводів та гідросистем, промивання каналізації.

  На базі насосних агрегатів виготовляються установки УН, УПГ, які призначені для гідроочищення каналізаційних та інших трубопроводів діаметром від 80мм до 600 мм, а також зовнішніх та внутрішніх поверхонь різного технологічного обладнання, механізмів, будівель, споруд та інших об’єктів.

  Агрегат трьох-плунжерний кривошипний складається з електродвигуна та насоса, встановлених на загальній рамі. Насоси можуть експлуатуватися з приводом електродвигуна, двигуна внутрішнього згоряння або дизеля.
  З’єднання насоса та електродвигуна може здійснюватися через клинопасову передачу, через редуктор або безпосередньо через муфту.
  Насос трьох-плунжерний складається з приводної та гідравлічної частин. Привідна частина містить колінвал для перетворення обертального руху двигуна на зворотньо-поступальний рух плунжерів. Гідравлічна частина складається з гідроблоку, плунжерів, сальникових ущільнень, всмоктувальних та нагнітальних клапанів, запобіжного клапана. Запобіжний клапан відрегульований на номінальний робочий тиск, а при необхідності клапан може бути налаштований на інший тиск.
  Агрегати можуть підключатися до пристроїв, що регулюють частоту обертання двигуна.