Skip to content

Ремонт насосного обладнання

Ремонт, відновлення та модернізація різних типів насосів, компресорів, трубопровідної арматури – один із напрямків діяльності нашого підприємства. Наші фахівці не просто змінюють вузли і деталі, що вийшли з ладу, вони ретельно вивчають причину поломки. Аналіз умов роботи обладнання, обстеження хімічного складу металу та робочих середовищ дозволяє виявити причини виходу з ладу техніки через руйнування металу та виключити їх з факторів ризику при подальшій експлуатації. При цьому надійність машини після ремонту, виконаного нашими фахівцями, зростає.

Завдяки тісним діловим зв’язкам з організаціями, акредитованими на проведення фізико-механічних та фізико-хімічних досліджень матеріалів, ми можемо:
• проводити неруйнівний контроль зварних з’єднань;
• механічні випробування металів у виробничих умовах.

Стверджуємо, що практично будь-яке обладнання при творчому підході можна не просто відремонтувати, але зробити більш надійним та ефективним, адаптувати під існуючі умови експлуатації.

В ряде случаев более экономически обоснованным будет восстановление и модернизация уже проверенного оборудования, придание ему новых качеств за счет взвешенного и творческого подхода, анализа недостатков и устранения их.