Skip to content

Багато підприємств для своєї виробничої діяльності використовують плунжерні дозуючі насоси НД. При всіх своїх перевагах плунжерні дозувальні насоси мають головний недолік: зовнішній витік рідини, що дозується, через ущільнення плунжера.
Насос плунжерний дозувальний НД складається з трьох основних вузлів: асинхронний електродвигун, черв’ячний редуктор з механізмом регулювання довжини ходу плунжера і плунжерна дозувальна головка. При тривалій експлуатації , зазвичай редуктор знаходиться в кращому технічному стані, ніж головка дозування.
З урахуванням зростання вимог щодо екології, охорони праці, підвищення конкуренції в галузі більш ефективного та надійного обладнання, для багатьох споживачів постає завдання заміни цих насосів на герметичні, відмінною перевагою яких є – повна герметичність рідини, що перекачується по відношенню до навколишнього середовища.
Кардинальне вирішення питання — закупівля нових мембранних дозувальних насосів, але за нинішніх умов кризи для багатьох це нереальне завдання.
Фахівці Харківського насосного заводу розробили програму модернізації насосів-дозаторів НД, яка суттєво заощадить кошти підприємства (до 50% вартості нового обладнання).
Модульна конструкція гідравлічної частини насосів НДР-2М дозволяє провести модернізацію дозувальних насосів, що знаходяться в експлуатації, кінцевою метою якої є підвищення економічності насоса та зниження витрат на його експлуатацію.

Модернізації можуть бути піддані насоси НД будь-яких виробників (Ригахіммаш, Свеський насосний завод, Талнах, Ареопаг, Харківмаш).
Модернізація полягає у заміні класичної плунжерної гідравлічної частини на мембранну, з використанням старого приводу, та дозволяє заощадити значні кошти.

Модернізація насосів НД – це економічно вигідна альтернатива поновлення дозуючого обладнання. Вона виробляється у стінах заводу – виробника ТОВ «Харківський насосний завод».

Ви передаєте нам старий насос дозувальний НД + ми його модернізуємо =

Ви отримуєте новий мембранний дозуючий насос НДР-2М!