Skip to content

  Дозувальні мембранні насоси НДР-2М

  Мемраний дозуючий насос НДР-2М, український виробник, аналог LEWA, Prominent, Milton Roy, Tapflo.

  Дозувальні мембранні насоси серії НДР-2М є спеціалізованими насосними агрегатами, які призначаються для об’ємного дозування під напором різних чистих, хімічно нейтральних, агресивних або токсичних рідин, а також емульсій і суспензій.

  Мембранні дозувальні насоси НДР-2М були розроблені для заміни класичних плунжерних, що експлуатуються в технологічних процесах, де неприпустимі витоку середовища, що перекачується. Відомо, що ущільнення плунжера у класичних насосах надійно працює за умови його постійного змащування, яке може забезпечуватись двома шляхами:
  • подачею в область ущільнення спеціальної рідини затвора під тиском, що перевищує робочий тиск насоса;
  • організацією через ущільнення нормованого (краплинного) витоку рідини, що перекачується.

  Обидва способи пов’язані з ускладненням обслуговування насоса, необхідністю постійного контролю, підтяжки та заміни ущільнення. Крім того, у першому випадку є протікання назовні затворно-мастильної рідини, у другому – рідини, що перекачувається.

  Мембранний дозуючий насос , обладнаний герметичним корпусом. У конструктивному плані насоси відрізняються у легкості обслуговування, збиранні та монтажі насоса. Крім того, мембранні дозувальні насоси НДР-2М обладнані клапанами, адаптованими до впливу шкідливих середовищ.

  При роботі насоса НДР-2М повністю виключається витік робочої рідини, що перекачується.

  Можливість регулювання без зупинки насоса.

  Конструкцією насоса НДР-2М передбачено регулювання подачі довжини плунжерного ходу під час роботи насоса.

  Простота експлуатації та обслуговування.

  У насосі НДР-2М немає потреби постійно стежити та обслуговувати ущільнення плунжера, як це відбувається при використанні плунжерних насосів НД.

  Зносостійкі клапани.

  Клапани мембранного насоса спеціально розроблені для довгострокової роботи в контакті з агресивним середовищем. Їхній термін служби значно вищий, ніж на звичайних насосах НД.

  Можливість роботи насоса при великому тиску до 100 МПа.

  Багато виробників мембранних насосів не можуть досягти таких показників.

  Система контролю за станом мембрани.

  У разі пошкодження мембрани система контролю повідомить це. Навіть у разі розриву мембрани насос зберігає працездатність до завершення технологічного процесу. Сигналізатор може служити як манометр, так і електронні прилади, які повідомлять про проблему на станцію управління.

  Запобіжна система

  У разі закупорювання вихідного трубопроводу через несправності або помилки, вбудований клапан забезпечить захист насоса від перевантаження.

  Економія коштів

  Вигідний рівень цін, що досягається за рахунок власного виробництва